Služby

Multivan za milion!

Multivan je připraven na výzvy nové doby. Doby, která se snaží najít soulad mezi potřebami starší a přáními mladé generace. Proto se Multivan představuje jako ještě ohleduplnější k životnímu prostředí, více městu odolný, digitální a propojený, ještě hodnotnější a komfortnější. Současně ale zůstává maximálně funkční a všestranný. V Multivanu se potkává prémiová výbava s dosavadní univerzálností. Přesvědčte se sami a objevte Multivan.

 

Multivan za milion!
Mimořádná nabídka Multivan 1,5 TSI
 

Multivan za milion!

Pokud máte pocit, že dobrých zpráv poslední dobou není příliš mnoho, tak Vás třeba právě my potěšíme. Přijíždíme s mimořádnou akcí, v rámci které můžete pořídit Multivan již za 999 000 Kč vč. DPH. 

Získáte nejmodernější vůz ve své třídě s vynikajícím hodnocením bezpečnosti EuroNCAP, benzínovým motorem o výkonu 100 kW, sedmistupňovou automatickou převodovkou,  digitální přístrojovou deskou, třemi samostatně posuvnými a vyjímatelnými sedadly  v prostoru pro cestující, velikým a extrémně variabilním zavazadlovým prostorem atd. 

Více informací zde.

Jedná se o výjimečnou nabídku, která má dvě nevýhody - je množstevně omezena, a po jejím ukončení se už nebude nikdy v této podobě opakovat. Tak neváhejte a kontaktujte nás na prodej@eurocarzlin.cz

 

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail

Kontaktujte nás

E-mail