Služby

ID.Buzz

ID.Buzz

 

Nejnovějším členem ID rodiny od Volkswagenu je tento sympatický model ID.Buzz, který se stal okamžitě ikonou elektromobilové éry své značky!

Pokud se Vám zdá, že se na Vás nový ID.Buzz usmívá, tak to není jen Vaše zdání, opravdu je tomu tak! Usměje se na Vás štěstí a budete novým majitelem tohoto galaktického vozu?

Třeba se nám podaří Vás přesvědčit, pojďme se mu, jak se říká, podívat pod kapotu..

Tento inteligentní společník pro každé dobrodružství zaujme nejen svým pozitivním vzhledem, ale především využitím nejmodernějších technologií a zcela jedinečným vnímáním prostoru.

Díky maximálnímu využití prostoru a zcela nově vyvinuté úsporné koncepci interiéru mají cestující spoustu místa v oblasti nohou. Sedadla s možností komfortního nastavení umožňují variabilní využití interiéru. V pětimístné verzi a se všemi cestujícími v kabině tak za druhou řadou sedadel zbývá až 1 121 litrů prostoru pro zavazadla. 

Vůbec poprvé u společnosti Volkswagen byl užitkový vůz od základu vyvinut jako elektromobil, od první skici až do posledního detailu. Ať už jde o využití prostoru, konektivitu nebo pohon: Koncept ID. Buzz změní mobilitu.

  • Dodání k zákazníkovi s neutrální bilanci emisí CO₂¹
  • Inovativní konektivita s aktualizacemi Over-the-Air² prostřednictvím služeb We Connect³ a Car2X
  • Nové inteligentní asistenční systémy
  • Kompaktní rozměry, pocit velkého vnitřního prostoru

Ztělesnění komplexní udržitelné mobility

Základním principem nového modelu ID. Buzz je komplexní udržitelná mobilita zajišťující ochranu klimatu v budoucnosti. Tento model je k zákazníkovi dodáván s neutrální bilancí1 emisí CO₂ a jezdí s nulovými emisemi. V jeho interiéru jsou využity recyklované materiály - například na čalounění sedadel, podlahové krytině a čalounění stropu - a nepoužívá se zde kůže živočišného původu. Udržitelná mobilita a komfort jsou tak ve vzájemné harmonii.

Ať ve městě nebo na venkově, s celou rodinou nebo na víkendovém výletu s přáteli - díky modelu ID. Buzz se pro Vás udržitelná mobilita stane každodenní realitou s maximálním komfortem.

Travel Assist

Asistenční systém Travel Assist s tzv. rojovými daty udržuje Váš vůz v jízdním pruhu, udržuje odstup od vpředu jedoucího vozu a udržuje přitom také nastavenou maximální rychlost.² Prostřednictvím aktivních zásahů do řízení systém Travel Assist zajišťuje adaptivní vedení vozu v jízdním pruhu.² Travel Assist s rojovými daty může také přizpůsobovat rychlost jízdy podle aktuálních rychlostních limitů a průběhu trasy jízdy (bere v úvahu zatáčky, kruhové objezdy apod.).

Podařilo se nám probudit ve Vás zájem o tento ikonický vůz? Pokud byste se rádi o tomto modelu dozvěděli více informací nebo byste rádi obdrželi nezávaznou cenovou nabídku, neváhejte se obrátit na naše prodejce, kteří velmi ochotně vyhoví všem Vašim požadavkům.
 

Tým EURO CAR Zlín

Tereza Kubíčková

Vedoucí prodeje osobních a užitkových vozů Volkswagen

Telefon: +420 577 057 111

Telefon: +420 770 160 569

E-mail: tereza.kubickova@eurocarzlin.cz
 

Marcel Huňka

Prodejce užitkových vozů Volkswagen

Telefon: +420 577 057 111

Telefon: +420 778 965 560

E-mail: marcel.hunka@eurocarzlin.cz

 

Rádi se Vám budeme věnovat také na naší pobočce EURO CAR Zlín na adrese:
Vizovická 4097, 760 01 Zlín.

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail

Vážení zákazníci,

z důvodu rekonstrukce je prodej VW Užitkové vozy přestěhován na showroom Volkswagen (vyšší prosklená budova), kde je zároveň i příjem vozů do servisu.

Omlouváme se za komplikace a těšíme se na Vaši návštěvu.

Kontaktujte nás

E-mail

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.