Služby

Extra vybavené modely People

Volkswagen přichází s akčními modely People a nabídne bohatě vybavené bestsellery za skvělé ceny.

 

 

 

Extra vybavené modely People

Akční modely People se spalovacími motory: Polo, Taigo, T-Cross, T-Roc, Tiguan a Touran s cenovým zvýhodněním až 143 000 Kč. Akční modely ID. People: ID.3, ID.4, ID.5 a ID.7 ušetří zákazníkům až 188 700 Kč. Volkswagen kromě toho snižuje také základní ceny u elektrických modelů ID.

Praha - Volkswagen vstupuje do roku 2024 na českém trhu s výjimečnou obchodní ofenzivou. Pro české zákazníky připravil mimořádně atraktivní akční modely People na základě sedmi bestsellerů se spalovacími motory i čistě elektrickými pohony. Oblíbené modely s logem VW lze díky tomu nyní pořídit s rozsáhlou výbavou a výrazným cenovým zvýhodněním, které se může vyšplhat až na 143 000 Kč u modelů se spalovacími motory a 188 700 Kč u rodiny ID.

"Mám velkou radost, že jsme hned zkraje nového roku schopni předložit našim zákazníkům tak skvělou nabídku, z níž si může svůj automobil snů vybrat opravdu každý," říká Jakub Šebesta, ředitel divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika. "Novou edici akčních modelů People jsme sestavili z našich nejprodávanějších vozů, od kompaktního modelu Polo, přes oblíbená SUV až po rodinný Touran a vybavili je těmi nejžádanějšími prvky nadstandardní výbavy. A to vše za skvělou cenu. Jsem přesvědčen o tom, že naše nabídka atraktivních modelů People, zahrnující rovněž elektromobily ID., osloví široké spektrum zákazníků jako kdysi modely Maraton Edition, které se těšily mimořádně oblibě."

S označením People je možné za výhodné ceny pořídit modely Polo, Taigo, T-Cross, T-Roc, Tiguan a Touran v kategorii automobilů se spalovacími motory. Akční modely People vycházejí z výbavové linie Life, resp. Comfortline u modelu Touran. Jejich sériová výbava je navíc rozšířena o atraktivní prvky příplatkové výbavy, která je u verzí People již zahrnuta v základní ceně. Zákazník tak ušetří například 103 500 Kč v případě modelu Tiguan People nebo 143 000 Kč, pokud se rozhodne pro Touran People. Všechny akční modely People jsou k dispozici s několika variantami pohonů, které patří v portfoliu příslušné modelové řady mezi nejžádanější.

Model Golf a Golf Variant se dočká své zvýhodněné verze se spuštěním předprodeje jeho modernizované podoby, která si odbyde svou světovou premiéru již 24.1.2024.

Zákazníci mají v rámci akční nabídky People na výběr také elektromobily ID.3 a ID.7. Například model ID.3 People s cenovkou 1 061 900 Kč zahrnuje cenové zvýhodnění celých 172 000 Kč, díky kterému si zákazník dopřeje metalický lak, 18" kola "East Darry", Paket Comfort, Exteriérový paket Style, Paket Assistance a výškově nastavitelnou podlahu v zavazadlovém prostoru. Akční model ID.3 People je postaven na výbavové linii Pro a Pro S.

Akční model ID.7 People vychází z výbavové linie Pro 2024, k níž přidává pakety Assistance & Comfort, Interiér a Exteriér a metalický lak. Zvýhodnění ID.7 People dosahuje dokonce 188 700 Kč a cena tohoto velkoryse vybaveného vlajkového modelu elektrické rodiny ID. činí 1 531 900 Kč.

SUV modely ID.4 a ID.5 v atraktivní verzi People budou do nabídky přidány v řádu několika dní.

V rámci nabídky akčních modelů People mají zákazníci možnost další individualizace svého vozu podle svých představ. Struktura příplatkových výbav není dále nijak omezena.

Kompletní nabídku všech modelů People naleznete na našich webových stránkách a v zákaznickém konfigurátoru nových vozů.

S novým rokem došlo také k významnému snížení cen elektrických modelů ID.3 a ID.7 v linii Pro díky optimalizaci sériové výbavy. Volkswagen tak snížil cenový práh pro vstup do světa elektromobility o 76 000 až 90 000 Kč. Kompaktní hatchback ID.3 Pro 2024 lze díky tomu pořídit již za 1 036 900 Kč. Cena elektrické limuzíny ID.7 Pro 2024 nyní činí 1 479 900 Kč.

Navštivte náš showroom nebo se spojte s našimi prodejci a vyberte si svůj vysněný vůz.

S pozdravem
Tým EURO CAR Zlín

 

Kontaktujte nás

Marek Martykán

Marek Martykán

prodejce osobních vozů Volkswagen

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail

Kontaktujte nás

E-mail

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.