O nás

O nás

Jsme EURO CAR Zlín s.r.o., autorizovaný prodejce vozů Volkswagen, Volkswagen užitkové vozy a certifikovaný servisní partner značek Volkswagen, Audi, Škoda a Volkswagen užitkové vozy. Nabízíme kromě prodeje nových vozů i kvalitní a garantované ojeté vozy, a to prostřednictvím značky Das WeltAuto. V nabídce naleznete desítky prověřených vozů, které si můžete prohlédnout jak v sídle společnosti ve Zlíně, tak i na provozovně v Uherském Hradišti (Za Olšávkou 340). Při koupi nového nebo ojetého vozu Vám nabízíme širokou nabídku finančních služeb, mimořádné podmínky pojištění a mnohé další.

Kromě prodeje u nás můžete očekávat nadstandardní servisní zázemí s odpovídajícími službami, mezi které patří zapůjčení náhradního vozidla během servisní prohlídky, prodej náhradních dílů, komplexní nehodový servis, široká nabídka značkového příslušenství nebo moderní karosárnalakovnou či ruční mytí vozů. 

Hlavním cílem společnosti EURO CAR Zlín je zajistit zákazníkovi služby spojené s prodejem a servisem vozů na profesionální a odborné úrovni. Naším zájmem je tyto služby zajistit komplexně, v čas, za odpovídající cenu, a především ke spokojenosti každého našeho zákazníka. Samozřejmostí je pro nás špičkový tým profesionálů, který je pravidelně proškolován a vzděláván, aby naše práce byla vždy co nejkvalitnější. 

Staňte se i Vy našimi spokojenými zákazníky. EURO CAR Zlín najdete ve Zlíně na ulici Vizovická a naší hlavní strategií je poskytovat kvalitní a prvotřídní služby při prodeji a servisu vozidel. Značka EURO CAR Zlín působí v oblasti maloobchodního prodeje vozů a jejich servisu více jak 25 let. Od roku 2018 jsme součástí multibrandové skupiny AUTO UH, která patří mezi největší a nejsilnější autocentra na Moravě.

Jsme držiteli certifikátu jakosti ISO 9001:2015, který je každoročně obhajován.

Kariéra

Pracovník myčky

Pin EURO CAR Zlín Šipka

Do našeho EURO CAR Zlín týmu přijmeme kolegu, který nám pomůže, aby každý náš zákazník odjížděl po servisních pracech maximálně spokojen a s čistým vozem. 

Co Vás čeká?
Vaši pracovní náplní bude ruční mytí vozů (ruční tlaková myčka WAP), mytí motoru, kompletní suché a mokré čištění interiéru, obsluha čističky odpadních vod a manipulace s vozy zákazníků.

Co požadujeme?
- základní vzdělání
- plný úvazek 
- řidičský průkaz skupiny B
- odolnost vůči stresu
- vysoké pracovní nasazení
- pečlivost
- trestní bezúhonnost
- spolehlivost a loajalitu

Co nabízíme?
- práci s nejmodernější automobilovou technikou 
- práci na plný úvazek ve stabilní a prosperující společnosti 
- odpovídající platové ohodnocení a benefity
- startovací pozice do servisního týmu
- příjemné a moderní prostředí

Informace o výběrovém řízení:
Strukturovaný životopis s aktuální fotografií zasílejte do 15. 11. 2019 e-mailem na servis@eurocarzlin.cz
 

Servisní poradce

Pin EURO CAR Zlín Šipka

Do naší společnosti, která je autorizovaný servisní partner značek VW, Audi, ŠKODA, přijmeme uchazeče pro doplnění aktuálního týmu na pozici Servisní poradce:
 

Co Vás čeká?
Vašim hlavním úkolem bude příjem zakázek, jejich zpracování a poskytování co nejlepší péče a odborného poradenství zákazníkům. Budete spojovacím článkem mezi zákazníkem a ostatním servisním personálem, podílet se budete na plánování kapacity dílny a také odpovídat za kontrolu servisních prací.

Co požadujeme?
- středoškolské vzdělání technického směru
- znalost práce na PC
- komunikační dovednosti a příjemné vystupování
- řidičský průkaz sk. B 
- odolnost vůči stresu
- trestní bezúhonnost
- zákaznický a profesionální přístup
- spolehlivost a loajalitu
- případná praxe v koncernu výhodou 
- znalost AJ nebo NJ výhodou

Co nabízíme?
- práci na plný úvazek s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném, dynamickém kolektivu 
- zázemí moderní, prosperující společnosti
- osobní rozvoj a další vzdělávání
- odpovídající platové ohodnocení a benefity

Informace o výběrovém řízení:
Strukturovaný životopis s aktuální fotografií a motivačním dopisem zasílejte do 15.11. 2019 e-mailem na servis@eurocarzlin.cz.

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!